biuro@cgt.com.pl
  +48 18/549-15-10

Hale i wiaty

Wiaty garażowe to konstrukcje, które doskonale sprawdzają się przy naszych domach czy w ogrodach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą korzystać z często masywnych, zamkniętych garaży. Zakup takiej konstrukcji może być również dobrym pomysłem w przypadku, gdy potrzebne nam jest więcej niż jedno miejsce parkingowe, czy to dla nas samych czy też dla przybywających do nas gości. Jeśli zatem zastanawiają się Państwo nad nabyciem wiaty garażowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tak jak wszystkie produkty, proponowane Państwu przez naszą firmę, wiaty garażowe, które możecie u nas kupić, wyróżniają się niezwykle przemyślaną konstrukcją i wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. To przede wszystkim dzięki temu nasze konstrukcje są niezwykle trwałe i wytrzymałe na działanie wszelkiego typu opadów atmosferycznych czy promieni UV. Co więcej, oferowane przez nasz wiaty wyglądają również po prostu estetycznie, dzięki czemu będą się bardzo dobrze prezentowały na Państwa posesji.

Blaszane wiaty garażowe to również doskonały wybór ze względu na stosunkowo niskie koszty ich produkcji. Z pewnością, zakup takiej konstrukcji wyniesie nas znaczniej mniej aniżeli w przypadku zamkniętego garażu, co przecież jest ważne dla wielu osób. Dodatkową zaletą tworzonych przez nas wiat jest także to, że ich produkcja nie trwa długo, podobnie jak jej montaż. Nasi klienci mogą się zatem cieszyć gotową konstrukcją w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia.

Nasza firma szczyci się także tym, że w każdym przypadku stara się spełnić wymagania zgłaszających się do nas klientów. Nie inaczej jest w przypadku wiat garażowych, które produkowane są na miarę. To klient decyduje jak powinny one wyglądać oraz jakie mają mieć wymiary. Realizujemy przedstawione nam przez Państwa projekty, ale oczywiście w każdej chwili służymy również fachową poradą w kwestiach dotyczących tworzonych konstrukcji. Dbamy o to aby na każdym z etapów realizacja zamówienia, współpraca z nami przebiegała wzorowo.

powrót