biuro@cgt.com.pl
  +48 18/549-15-10

Bramy garażowe

Brama garażowa jest istotnym elementem każdego garażu. Powinna cechować się wytrzymałością, a także łatwością w jej użytkowaniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy garażowe wykonywane na wymiar. Produkujemy zarówno bramy uchylne jak i dwuskrzydłowe.

Przed dokonaniem zakupu należy się zastanowić, który rodzaj bramy będzie dla Państwa odpowiedni.

Brama garażowa dwuskrzydłowa ZŁOTY DĄB - CGT BURNUS s.c.Brama garażowa nieocieplona ZŁOTY DĄB - CGT BURNUS s.c.

Brama dwuskrzydłowa posiada wrota otwierane na zewnątrz, zalecana jest przede wszystkim w przypadku braku miejsca w garażu na montaż prowadnic, a także przy bardzo niskich otworach, gdyż w porównaniu z bramą uchylną nie zaniża wjazdu.

Brama uchylna jest natomiast znacznie wygodniejsza w użyciu i sprawdza się szczególnie w przypadach, niewielkiej przestrzeni w obrębie garażu.

Jesteśmy PRODUCENTEM dzięki czemu możemy wykonać dla Państwa bramy o bardzo nietypowych wymiarach.

 

Bramy uchylne (tzw. podnoszone do góry)

Bramy uchylne wykonywane przez naszą firmę są łatwe i przede wszystkim bezpieczne w użyciu. Cechuje je stabilność i wytrzymałość, a zamontowane w nich sprężyny zapewniają wygodny i łatwy sposób ich otwierania i zamykania. Każda z bram uchylnych posiada zamek z klamką.

 

Bramy dwuskrzydłowe (tzw. otwierane na boki)

Tego rodzaju bramy charakteryzują się podziałem zazwyczaj na dwa wrota o równej wielkości. Isteniej możliwość wykonania także skrzydeł o niesymetrycznych wymiarach. Bramy dwuskrzydłowe mają szczególne zastosowanie w przypadku wysokich otworów charakterystycznych dla budynków magazynowych, gospodarczych i hal. Lewe skrzydło posiada rygiel, który pozwala nam na zablokowanie jednej części bramy, skrzydło prawe zostało natomiast wyposażone w zamek z klamką.

Nasza firma wykonuje bramy uchylne i dwuskrzydłowe:

 • nieocieplone, czyli obite tylko i wyłacznie blachą,

 • ocieplone, gdzie pomiędzy blachą a płytą PCV znajduje się styropian.

 

Na specjalne życzenie klienta produkujemy bramy uchylne z furtką, które pozwalają wejść Państwu do garażu, bez koniecznośći otwierania całej bramy.

 

Drzwi do muru

Jako producent specjalizujemy się także w produkcji drzwi do muru. Furtki wykonywane z blachy cechuje przede wszystkim duża wytrzymałość i stabilność. Tego typu wrota mają szczególne zastosowanie jako wejścia do garaży, kotłowni, piwnic, magazynów bądź innych pomieszczeń gospodarczych. Drzwi blaszane cieszą się u nas dużą popularnością zwłaszcza, że ich cena jest naprawdę dobra w porównaniu z furtkami, które możemy zakupić w marketach. Najczęściej zamawiane przez klientów drzwi wykonywane są z blachy w kolorze złotego dębu lub orzecha, które swoją strukturą przypominają drewno.

 

Konstrukcja bram

Nasze bramy produkujemy w całości z profili zamkniętych ocynkowanych, co zapewnia ich szcególną wytrzymałość . Skrzydło bramy wykonywane jest z profili: 30x40, 30x30, 20x30, a ościeżnice z profili: 40x60, 50x60. Do konstrukcji jest przymocowywana blacha trapezowa T7 za pomocą nitów malowanych w kolorze odpowiadającym kolorowi blachy. Naszym klientom oferujemy również bramy ocieplone. Tego typu brama jest dodatkowo wyposażona w elementy uszczelniające. Od wewnątrz montowane są panele PCV w kolorze białym, zaś pomiędzy nimi a blachą umieszczony zostaje styropian stanowiący dodatkowa izolację dla garażu.

 

Bramy w kolorze z palety RAL

Oferujemy wykonanie bram w wybranym przez Państwa kolorze z palety RAL. Wsród dostępnych kolorów znajdują się:

 • piasek 1002,

 • brąz 8017

 • grafit 7024

 • jasny brąz 8004

 • zieleń 6020

 • wiśnia 3005

 • czerwień 3011

 • biel 9010

 • srebrny 9006

 

NOWOŚĆ !!!

W naszej ofercie znajdą Państwo również zupełną nowość. Blachy imitujące wyglądem strukturę drewna. Bramy wykonane z blachy drewnopodobnej doskonale komponują się np. ze stolarką okienną. Posiadamy w stałej ofercie 2 kolory blachy drewnopodobnej:

 • złoty dąb,

 • orzech.

   

POMIAR

Przed złożeniem zamówienia na bramę lub drzwi należy dokonać dokładnych pomiarów otworu, w który chcemy wstawić produkt. Należy zmierzyć szerokość otworu, a także jego wysokość. Po podaniu nam dokładnych parametrów, nasz konsultant wykona dla Państwa wycenę.

 

MONTAŻ

Nasza firma dostarcza Państwu bramę na miejsce, a następnie wstawia do przygotowanego przez klienta otworu i mocuje za pomocą dybli. Po wmontowaniu bramy do muru klient zobowiązany jest we własnym zakresie do opiankowania bramy.

 

Nasze bramy cieszą się dużą popularnością. Ich szczególną zaletą jest stabilność i wytrzymałość dzięki czemu służą naszym klientom przez wiele lat.

powrót