biuro@cgt.com.pl
  +48 18/549-15-10

Garaże akrylowe

Garaż akrylowy to jeden z podstawowych produktów oferowanych przez firmę CGT. Konstrukcja garaży, podobnie jak w przypadku garaży ocynkowanych, jest standardowo wykonana z kątowników i ceowników zimnogiętych o przekrojach od 25 do 45 mm i grubości ścianki 2 mm. Przy typowych konstrukcjach standardowo stosujemy również wzmocnienia dachów, drzwi i bram garażowych z profili zamkniętych o odpowiednich przekrojach. Szkielet konstrukcji jest wstępnie zabezpieczony farbą przemysłową Malcor A w kolorze brązowym. 

Do szkieletu przynitowana jest blacha akrylowa panelowa, trapezowana T-7 w wybranym kolorze z palety RAL. W stałej ofercie posiadamy około 16 kolorów blach akrylowych, które można dowolnie łączyć. Wstępną wizualizację zamawianego garażu, z uwzględnieniem kolorów blach, można zobaczyć w naszym konfiguratorze. Łączenie kilku kolorów na różnych elementach garażu (dach, brama, ściany, drzwi, okucia) nie zmienia jego ceny.

 

 

     Przekrój poprzeczny kątownika - ang. bracket           Przekrój poprzeczny profila zamkniętego - ang. steel profile   

Konstrukcję dachu stanowią belki wykonane z profili zamkniętych 30x50 lub 40x60. Poszycie dachu wykonujemy z blachy trapezowanej T-14.

Opcjonalnie oferujemy również możliwość wykonania konstrukcji garażu w całości z profili zamkniętych 30x40 i 30x30 mm oraz wykonanie poszycia z blach akrylowych w 14 kolorach z palety RAL lub blach drewnopodobnych. Połączenie tych wszystkich opcji, wraz z nitami w kolorze RAL dopasowanym do koloru blachy i obróbkami blacharskimi narożników, tworzy nową linię produktową  GARAŻE PREMIUM. Linia ta jest skierowana do bardziej wymagających Klientów, którym zależy na wyjątkowej estetyce.

powrót